Bugun...Hizmetin Sesi Pazarcılardan Geliyor, 3 Pazarcı Muhtar Adayı


facebook-paylas
Tarih: 18-01-2024 09:31

Hizmetin Sesi Pazarcılardan  Geliyor, 3 Pazarcı Muhtar Adayı

Amasya'da ticaretin yanı sıra mahallelerinde kamu hizmeti verme konusunda adım atan 3 Pazar esnafı, 31 Mart Yerel Seçimleri için mahalle muhtarlığı için adaylıklarını açıkladı. Helvacı Mahallesi'nden Ali Kodek, Hızırpasa Mahallesi'nden Ünal İşler ve Kızseki Köyü'nden Rahmi Mecek, mahallelerine hizmet etmek amacıyla muhtarlık için adaylıklarını resmi olarak duyurdular.

Aynı zamanda Amasya Seyyar Pazarcılar Derneği yönetim kurulunda da yer alan Ali Kodek, Ünal İşler ve Rahmi Mecek,  Amasya Seyyar Pazarcılar Dernek Başkanı Tolga Güveni ziyaret ederek pazarcıların mahallelerine hizmet yolunda önemli bir rol oynayabileceğini vurguladılar. Pazarcılar, mahallelerindeki ihtiyaçları yakından takip ederek, toplumlarına daha iyi hizmet sunma hedefiyle muhtarlık adaylıklarını ortaya koyduklarını belirttiler.

TEKRAR MAHALLE SAKİNLERİMLE HİZMETE DEVAM ETMEK İSTİYORUM

Helvacı Mahallesi’nden mevcut muhtar adayı Ali Kodek yeniden aday olduğunu ifade ederek, “Uzun yıllardır bu güzel mahallenin bir parçası olarak, sizlerle birlikte geçirdiğim zaman içinde mahallemize daha fazla katkı sağlamak adına tekrar mahalle muhtarlığı için adaylığımı açıklıyorum. Pazar esnafı olmam dolayısıyla, mahallemizin günlük yaşamını ve ihtiyaçlarını yakından biliyorum. Muhtar olarak geçirdiğim süre içerisinde, mahallemizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini çok yakından tanıdım. Bu mahallenin bir parçası olmanın ve sizlerle birlikte yaşamanın sorumluluğunu taşıyarak, mahallemizi daha güvenli, daha huzurlu ve daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına tekrar yola çıktım. Mahallemizi daha ileriye taşımak adına en büyük motivasyon kaynağım her zaman mahalle sakinlerim oldu. Beraber daha güzel günler için, mahallemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına çalıştım. Şimdi tekrar mahalle sakinlerim desteğiyle bu yolda yürümeye devam etmek istiyorum. Mahallemden gelecek destek ve güvenle birlikte, mahallemiz için daha birçok güzellik başarabileceğimize inanıyorum. Mahalle sakinlerimin desteklerini bekliyorum” dedi.

MAHALLEME HİZMET YOLUNDA BENDE VARIM

Hızırpasa Mahallesi muhtar adayı Ünal İşler ise, “Uzun yıllardır pazar esnafı olarak bu güzel mahallede hizmet veren biriyim. Mahallemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha mutlu bir yer haline getirmek adına mahalle muhtarlığı için aday olduğumu duyurmak için bulunuyorum.

Pazar esnafı olmanın verdiği deneyim ve mahallemle birlikte geçirdiğim zaman içinde mahallemizin ihtiyaçlarını yakından biliyorum. Hep birlikte bu güzel mahallede yaşamaktan dolayı duyduğum sorumlulukla, mahalle muhtarlığı için yola çıkma kararı aldım.

Mahallemizin sahip olduğu potansiyeli daha iyi değerlendirmek,  ihtiyaçlarına daha etkili bir şekilde yanıt verebilmek ve güzel Hızırpaşa Mahallesi'ni daha ileri taşımak için hizmet yolunda bende varım.

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorunlarınıza çözüm bulmak ve mahallemizin birlikte daha iyi bir geleceğe doğru ilerlemesini sağlamak için bu yola çıktım. Mahalle sakinlerimle birlikte çalışarak, mahallemizi daha güzel bir yer haline getirebilmek için elimden geleni yapacağım” diye konuştu

TALİP OLDUĞUMUZ VAZİFENİN HER ZAMAN BAŞINDA VE HİZMETİN PEŞİNDE OLACAĞIZ

Kız seki Köyü Muhtar adayı  Rahmi Mecek "Sevgili dostlarım, kıymetli köylülerim. 2024 Yerel Seçimlerinde hizmet heyecanımı, bilgi birikim ve tecrübelerimi Köyü sakinlerimizin menfaatine kullanmak ve hizmette öncelikli köy olmasını sağlamak, tüm köylülerimiz ve ile birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, köyümüzü örnek köy yapabilmek amacıyla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde mühür için değil, hizmet için muhtar adayı olma kararı almış bulunmaktayım.

Birlik ve beraberlik içerisinde köyümüze hizmet getirmek ve örnek köy olmak için köy sakinlerinin desteklerini beklerim. Fedakarlık ve köyümüze duyduğumuz sevgiyle zorlukların üstesinden geleceğiz. Talip olduğumuz vazifenin her zaman başında ve hizmetin peşinde olacağız. "

Başkan Güven Pazar esnafı arkadaşlarına hizmet için çıktıkları bu yolda başarılar dileyerek ziyaret için teşekkür etti.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GENEL Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI