CHP Adayı Sevindi’nin Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor
Tarih: 06-02-2024 09:29:13
Güncelleme: 06-02-2024 09:29:13
|
|
|
|
Sevindi; "Herkesi kucaklayan bir Amasya için çalışacağız"
CHP Amasya Belediye Başkan Adayı Turgay Sevindi, İstasyon Mahallesi Esnafıyla Buluştu
CHP Amasya Belediye Başkan Adayı Turgay Sevindi, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Güne İstasyon Mahallesi'nde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti ile başlayan Sevindi, iş yerlerini tek tek ziyaret ederek vatandaşların elini sıkıp, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Sevindi, Amasya'nın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunlara çözüm bulmak için gereken adımları atacaklarını belirtti. Her bir proje ve çözüm önerisini hayata geçirerek Amasya'nın daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesini hedeflediklerini ifade etti. Sevindi, kucaklayıcı bir başkan olacaklarını ve tüm Amasyalılardan destek beklediklerini vurguladı.
İstasyon Mahallesi esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Sevindi, esnafın dua ve desteklerini seçim sürecinde önemli bir motivasyon kaynağı olarak gördüklerini kaydetti. Adaylık sürecinde vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak onların beklenti ve önerilerini dikkate alan Sevindi, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek Amasya'ya hizmet etmeye hazır olduklarını belirtti.