Bugun...Aday Arpacıoğlu, Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti


facebook-paylas
Tarih: 12-02-2024 09:15

Aday Arpacıoğlu, Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Gelecek Partisi'nin Amasya Belediye Başkan Adayı Tevhide İlkim Arpacıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında kent merkezinde bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Aday Arpacıoğlu'na ziyaretlerinde parti üyeleri de eşlik etti.

Ziyaretler sırasında Aday Arpacıoğlu, Amasya'nın tüm mahallesinde bulunan muhtarlarla samimi bir şekilde görüşerek, onların mahallelerindeki ihtiyaçları ve sorunları dinledi. Halkın nabzını tutan muhtarlarla gerçekleştirilen bu görüşmelerde, Amasya'nın geleceği ve kent merkezinin gelişimi üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aday Arpacıoğlu, "huzurluyum, umudum var, Amasya’da Gelecek var" sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, Amasya'nın geleceği için kadın elinin de önemli olduğunu vurguladı. Arpacıoğlu, Amasya'nın mutluluğu ve huzuru için yola çıktığını ifade ederek, şehrin gelişimine katkı sağlamak için çalışacaklarını söyledi.

Gelecek Partisi Amasya Belediye Başkan Adayı Tevhide İlkim Arpacıoğlu'nun mahalle muhtarlarıyla gerçekleştirdiği bu ziyaretler, yerel yönetimde katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyerek halkla iç içe olma çabasını gösteriyor. Aday Arpacıoğlu'nun Amasya'daki seçim çalışmaları, şehrin geleceği üzerine yapılan planların ve projelerin toplumun farklı kesimleriyle paylaşılmasına ve katılımcı bir yönetim anlayışının oluşturulmasına katkı sağlıyor.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI