![]() |
Tweet |
İYİ Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Erhan Ciğer, seçim kampanyası kapsamında Amasya Ziraat Odası'nı ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında, İYİ Parti Amasya İl Başkanı İbrahim Mermer, Merkez İlçe Başkanı Fatih Baydır ve parti yönetimi de Erhan Ciğer'e eşlik etti. Ziyarette, tarımın ve çiftçilerin önemine vurgu yapılarak, tarım sektörü konuşuldu. Sektördeki gelişmeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Aynı zamanda, çiftçilerin talep ve beklentileri dinlenerek, yerel tarım politikalarının nasıl geliştirilebileceği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Erhan Ciğer, tarımın Amasya için stratejik bir sektör olduğunu ve çiftçilerin refahı için çaba sarf edeceklerini belirtti. Ziraat Odası Başkanı Cebeci ziyaretleri için Ciğer ve beraberindekilere teşekkür ederek başarılar diledi.
İYİ Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Erhan Ciğer, Amasya İl Başkanı İbrahim Mermer, Merkez İlçe Başkanı Fatih Baydır ve parti yönetimi de Ziraat Odası Başkanı Cebeci’ye misafirperverliği için teşekkür ettiler.