Tweet |
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Belediye Başkan Adayı Avukat Turgay Sevindi, seçim çalışmaları kapsamında Mustafa Kemal Paşa Caddesi'nde bulunan esnafları tek tek ziyaret etti. Ziyarette, CHP Amasya İl Başkanı İlker Küp, CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu, CHP Amasya İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Ateş ve çok sayıda parti üyesi de Aday Sevindi'ye eşlik etti.
Aday Sevindi, esnaflarla samimi bir şekilde sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında Sevindi, "31 Mart yerel seçimlerine giderken tüm yönetici ve üyelerimizle birlikte hep beraber Mustafa Kemal Paşa Caddesi'ndeki esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar dileyip desteklerini istedik. Biz biliyoruz ki herkes Amasya'da daha iyi günler istiyor. Bugünler için birlik ve beraberlik içinde Amasya'yı daha güzel günler bekliyor. Bizler esnafımızın sorunlarını biliyor çözüm yollarını da biliyoruz. İnşallah sosyal belediyeciliği Amasya’mıza kazandıracağız." şeklinde ifadelerde bulundu.
Sevindi, esnafın sorunlarını bildiklerini ve çözümü konusunda hazır olduklarını belirterek, "Esnafımızın her zaman yanında olma sözünü verdik. İnşallah 1 Nisan'da Amasya'mız sosyal belediyeciliğe kavuşacak. Amasya'mızın mutluluğu ve huzuru için seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.
CHP Amasya Belediye Başkan Adayı Turgay Sevindi'nin esnafları ziyaret ederek destek istemesi, seçim atmosferinin sıcaklığını artırırken, esnafın taleplerini ve beklentilerini de dile getirme fırsatı buldu. Sevindi'nin, Amasya'nın geleceği için halkla birlikte çalışma azmi ve kararlılığıyla seçim sürecini sürdürdüğü görüldü.