![]() |
Tweet |
Amasya Gazeteciler Cemiyeti, Amasya’nın ilk özel hastanesi olan KOLMED Hastanesi ile indirim sözleşmesi imzaladı.
Protokol, Amasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihan Okur ile KOLMED Genel Müdürü Sedat Ertürk arasında imzalandı.
Anlaşma töreninde, KOLMED Genel Müdür Yardımcısı Ela Dağdeviren Ertürk’te hazır bulundu.
Sözleşme kapsamında KOLMED Hastanesi tarafından Amasya Gazeteciler Cemiyeti üyelerine ve birinci derece yakınlarına, ayaktan, yatarak, tetkik, tedavi, Check-up ve ameliyat ilişkin hizmetlerden tahsil edilecek ilave ücretler indirimli olacak.
Cemiyet Başkanı Okur, Amasya’nın ilk özel hastanesi olan KOLMED’in kentte değer katacağını, Amasyalının büyük bir ihtiyacının karşılamasından dolayı yetkililere teşekkür ederek, Amasya halkına sağlıklı günler diledi.