Bugun...Emekliler Partisi’nden Anıtkabir Ziyareti


facebook-paylas
Tarih: 30-01-2024 09:35

Emekliler Partisi’nden  Anıtkabir Ziyareti

Emekliler Partisi (EP) Genel Başkanı Cengiz Erten, parti kurucuları, kurmayları ve partililerle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti ve partisinin faaliyetlerini resmen başlattı.

Kurucu Genel Başkan Cengiz Erten liderliğinde, Amasya'dan da Genel İdare Kurul Üyesi Nazmi Sarı, Yönetim üyeleri Recep Oruç, Hakan Ceylan, Yeliz Şahin ve Tuncer Onur kurucu üyelerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında çelenk sunumu gerçekleştirilerek saygı duruşunda bulunuldu.

Genel Başkan Erten, Anıtkabir ziyareti sırasında aynı zamanda Anıtkabir Özel Defterini imzalayarak duygularını şu şekilde ifade etti: "Büyük Atatürk, Türkiye Emekliler Partisi Başkanı olarak Partimiz üyesi arkadaşlarımızla birlikte size ve oluşturduğunuz ilkelerinize bağlılığımızı arz etmek için yüksek huzurunuzdayız. Toplumumuza gösterdiğiniz muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefi doğrultusunda Emekliler Partisi olarak izinizden yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz. Rahat uyu Atam... Yolun Yolumuz... Davan Davamız olacaktır... Her gün biraz daha artan özlem ve hasretle. Saygılarımla…"

Anıtkabir defterini imzalarken kullandığı kalemi kıran Genel Başkan Erten, "Bundan sonra artık daha fazla bir şey yazılamaz. Bu vatanı seven, bu milleti için yazan kalemimizle kararımızı yazdık, yolumuzu çizdik, imzamızı attık ve kırdık." diyerek, ülke ve millet için dönüşü olmayan bir yola çıktıklarını vurguladı.

Emekliler Partisi Genel Başkanı Cengiz Erten ile birlikte, Amasya'dan ziyarete giden Genel İdare Kurul Üyesi Nazmi Sarı, Yönetim üyeleri Recep Oruç, Hakan Ceylan, Yeliz Şahin ve Tuncer Onur kurucu üyelerle birlikte çekilen fotoğrafın ardından Anıtkabir’den ayrıldılar.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI