Bugun...Hizmetler Eczane ve Aile Sağlığı Merkezlerinde Tanıtıldı


facebook-paylas
Tarih: 06-02-2024 09:28

Hizmetler Eczane ve Aile Sağlığı Merkezlerinde Tanıtıldı

Sağlıklı Hayat Merkezi'nin 2. Sorumlu Hekimi Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Banu Ersoy Şen ve Sosyal Hizmet Uzmanı Özgür Keskin, Amasya'daki eczane ve Aile Sağlığı Merkezlerini ziyaret ederek, merkezin sunmakta olduğu hizmetler hakkında bilgilendirme ve kurum tanıtımı gerçekleştirdi.

Ziyaretler kapsamında, sağlıklı yaşamın teşvik edilmesi ve toplumun genel sağlığının artırılması amacıyla Sağlıklı Hayat Merkezi tarafından sunulan hizmetler detaylı bir şekilde aktarıldı. Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Banu Ersoy Şen ve Sosyal Hizmet Uzmanı Özgür Keskin, Amasya'daki eczane ve Aile Sağlığı Merkezlerine yönelik gerçekleştirilen bu ziyaretlerde, sağlığın korunması, geliştirilmesi ve toplumun bilinçlendirilmesi hedefiyle yapılan çalışmaları paylaştı.

Ayrıca, Sağlıklı Hayat Merkezi'nin sunduğu hizmetlere dair bilgilendirme ve kurum tanıtıcı afiş çalışmaları da ziyaretlerde gerçekleştirildi. Bu kapsamda, merkezin sağlık alanında sunduğu yenilikçi ve etkili çözümler, halka aktarılarak toplumun sağlık konusundaki farkındalığının artırılması amaçlandı.

Sağlıklı Hayat Merkezi ekibi, yapılan ziyaretlerle birlikte Amasya'da sağlık hizmetlerine erişim ve bilinçlendirme konularında daha etkili bir iletişim kurma fırsatı buldu. Bu tür etkinliklerin, toplum sağlığını destekleyen çalışmaların yaygınlaştırılmasında önemli bir rol oynadığı vurgulandı.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI