![]() |
Tweet |
Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, Ayşe-Kadir Kutlu Kızılay Anaokulu'nda minik öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin büyük bir heyecanla karşıladığı Müdür Türkmen, ders içi etkinliklerde öğrencilere eşlik etti.
Ziyaret sırasında, okul öncesi eğitimin çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimi üzerindeki önemine dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü, bu süreçte emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti. Öğrencilerle birlikte oyunlara katılarak etkinliklere destek veren Türkmen, ziyaretini sonlandırdı.