Bugun...Öğrencilere Bağımlılıkla Önemli Bilgiler Aktarıldı


facebook-paylas
Tarih: 12-02-2024 09:09

Öğrencilere Bağımlılıkla Önemli Bilgiler Aktarıldı

Gümüşhacıköy İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi öğrencilerine bağımlılıkla mücadele semineri verildi

Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğü, öğrencilerin teknolojiyi bilinçli ve faydalı şekilde kullanmalarını teşvik etmek ve her türlü bağımlılığın zararlarından kaçınmalarını sağlamak amacıyla bir seminer düzenledi. Seminer, Gümüşhacıköy İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi.

Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğü Bağımlılıkla Mücadele Koordinatörü ve Cumara Camii İmam Hatibi Bilal Uslu'nun liderliğinde gerçekleşen seminerde, günümüzde teknolojinin bilinçli kullanımının önemi ve teknoloji bağımlılığının zararları konusunda önemli bilgiler paylaşıldı. Katılımcılara, teknolojinin hayatlarındaki rolü ve yaygın kullanımının olumlu etkileri anlatılırken, aynı zamanda teknoloji bağımlılığının ciddi bir sorun olduğu vurgulandı.

Seminerde, teknoloji bağımlılığının belirtileri ve etkileri hakkında detaylı bilgi verilirken, sağlıklı bir yaşam için teknolojinin doğru kullanımı konusunda öneriler sunuldu. Öğrencilere, teknolojiyi bilinçli bir şekilde yönetmeleri ve zararlı alışkanlıklardan kaçınmaları konusunda tavsiyelerde bulunuldu. Bu şekilde, öğrencilerin sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerine katkı sağlanması hedeflendi.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GENEL Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI