![]() |
Tweet |
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığını ziyaret ederek önümüzdeki yerel seçimler üzerine değerlendirmelerde bulundu.
Milletvekili Karagöz, ziyaretiyle ilgili , "Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek İl Başkanımız Sn. İlker Küp, İlçe Başkanımız Sn. Ayhan Kaynar, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gümüşhacıköy Belediye Başkanımız Sn. Zehra Özyol ve önceki dönem milletvekilimiz Sn. Mustafa Tuncer, Kadın Kollarımız ve partililerimiz ile birlikte önümüzdeki yerel seçimler üzerine değerlendirmelerde bulunduk." şeklinde konuştu.
Ziyarette, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte partinin stratejilerinin ve hedeflerinin ele alındığı belirtildi. Karagöz, Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığı'na gerçekleştirdiği ziyarette partililerle bir araya gelerek, seçim öncesi çalışmalar ve partinin gelecek planları hakkında görüş alışverişinde bulundu.