dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet casino
Bugun...Vilayetler Birliğine Zeki Eraslan, Yedek Üye İse Nihat Derici Seçildi


facebook-paylas
Tarih: 19-04-2024 08:51

Vilayetler Birliğine Zeki Eraslan, Yedek Üye İse Nihat Derici Seçildi

Amasya İl Genel Meclisi 18.04.2024 Perşembe günü Zeki Eraslan başkanlığında İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, Encümen Müdürü Telat Güler ve meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

İl Genel Meclis Başkanı Zeki Eraslan’ın açılış konuşmasının ardından aşağıdaki gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

GÜNDEM MADDELERİ

5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun 8. maddesi ve Birlik Ana Tüzüğünün 7. maddesi gereğince, Vilayetler Birliğine İlimizi temsilen seçilecek 1 asil ve 1 yedek üyelerin seçilmesine ilişkin teklif görüşüldü. Asil Zeki Eraslan, yedek üye Nihat Derici seçildi.

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Meclis ve Encümeninin yeniden oluşturulabilmesi için İl Özel İdaresini temsilen İl Genel Meclisi üyeleri arasından 1 asil ve 1 yedek üyenin seçilmesi teklifi görüşüldü.  Asil Hasan Basri İnan seçilirken, yedek üye Reşat Korkmaz seçildi.

İl Genel Meclis üyesi Selçuk YEŞİLNAR’ın 18-19.04.2024 tarihinde iki gün izinli sayılması talebi görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GENEL Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI